Awaryjne otwieranie mieszkań

awaryjne-otwieranie-mieszkan-warszawaWiększość realizowanych przez nas awaryjnych otwarć mieszkań wynika z awarii zamka. Nie ma znaczenia czy zepsuciu uległ mechanizm otwierający drzwi mieszkania, domu, piwnicy czy garażu. Pracownicy Pogotowia zamkowego dzięki swojej praktyce i wiedzy na temat ślusarstwa i awaryjnego otwierania zamków poradzą sobie nawet z najbardziej wymagającym zleceniem.

Technicy Pogotowia zamkowego awaryjnie otworzą wszystkie rodzaje drzwi: drewniane, metalowe czy antywłamaniowe. Czasami możliwa jest naprawa zamka, jeśli nie-możliwie szybko i sprawnie zrealizujemy  montaż i wymianę zamka w twoich drzwiach.

CO NAS WYRÓŻNIA

Jesteśmy firmą z tradycjami dlatego bardzo nam zależy na zadowoleniu klienta. Awaryjne otwieranie mieszkań przeprowadzamy szybko i sprawnie, przy użyciu tylko profesjonalnych narzędzi, w dogodnym dla klienta czasie. Wiemy jak bardzo ważne są szkolenia i ciągłe doskonalenie z dziedziny  awaryjnego otwierania samochodów bądź awaryjnego otwierania mieszkań.

Nasi Ślusarze otworzą każdy rodzaj zamków Gerda, Dierre, Optimus, Wilka, CR, Wink Haus, Abloy, dom, Lob i wielu innych.. Uważamy, ze aby realizować zlecenia awaryjnego otwierania zamków szybko i profesjonalnie, mając na uwadze przede wszystkim zadowolenie naszych klientów Pogotowie Zamkowe używa tylko specjalistycznych i najnowszych narzędzi.

BEZPIECZEŃSTWO PRZEDE WSZYSTKIM

Dom jest dla każdego azylem, dlatego wiemy jak ważne jest poczucie bezpieczeństwa w swoim własnym mieszkaniu. Nasi Ślusarze z Warszawy polecają tylko zabezpieczenia renomowanych i sprawdzonych producentów. Gdy trzeba będzie awaryjnie otworzyć mieszkanie jesteśmy do państwa dyspozycji codziennie o każdej porze dnia i nocy pod numerem alarmowym 788-05-06-07