Montaż i wymiana zamków

Montaż i wymiana zamków GERDA, DIERRE, LA PORTE, PZM, WITEX, ZBIGMET, DONIMET, JUWENT i wielu innych

Wymiana zamka w drzwiach często stwarza dużo problemów i zabiera czas którego kazdy i tak ma za mało. W takiej sytuacji zaufaj w ślusarzom z naszego pogotowia zamkowego w Warszawie, o montażu i wymianie zamków wiemy wszystko. Prowadzimy całodobowy serwis zamków Gerda, możemy również przeprowadzić  montaż zamka Dierre. Jeśli podczas usługi ślusarskiej przekonamy się, że zamka nie można wymienić,  mozemy przeprowdzić naprawę zamka.

Nasze Pogotowie zamkowe doradzi w wyborze klamek, szyldów antywłamaniowych, zamków wpuszczanych i nawierzchniowych. Montujemy i wymieniamy zamki w drzwiach GERDA, DIERRE, LA PORTE, PZM, WITEX, ZBIGMET, DONIMET, JUWENT i wielu innych.

Zamek może przestać działać w najmniej odpowiednim momenci, dlatego nie czekaj aż zamek się zepsuje i trzeba będzie wzywać ślusarzy do awaryjnego otwarcia. Wiemy, że przeprowadzony prawidłowo montaż zapewni ich prawidłowe i bezawaryjne działanie.

Współpracujemy z wieloma producentami zamków i wkładek, takimi jak: GERDA, MOTTURA, DIERRE, CR, WILKA, LOB, WINK HAUS, EVVA, ASSA ABLOY.

 

CAŁODOBOWY SERWIS i WYMIANA ZAMKÓW GERDA

Ze względu na dużą ilość zamków GERDA w drzwiach, wymiana i montaż zamków GERDA jest jedną z głównych usług świadczonych przez naszych ślusarzy z pogotowia zamkowego.

W skład serwisu drzwi GERDA wchodzi:
– konserwacja zamków ,
– wymiana, montaż i naprawa zamków GERDA,
– serwis, regulacja drzwi,
– naprawa zamków GERDA.

Montaż i wymiana zamków, otwieranie mieszkań jest jedną z wielu usług ślusarskich wykonywanych przez nasze pogotowie zamkowe w Warszawie, podejmiemy się również:

  • Awaryjne otwieranie samochodów
  • Awaryjne otwieranie mieszkań
  • Awaryjne otwieranie sejfów
  • Awaryjne Otwieranie Drzwi

Gwarantujemy konkurencyjne ceny i gwarancje na usługi ślusarskie świadczone przez nasze pogotowie zamkowe.

Dzwoń pod numer alarmowy Warszawa 788-05-06-07