Ślusarz Warszawa

Ślusarz - przykładowy zamekŚlusarstwo jak każda dziedzina wymaga poznania budowy zamków, sposobu ich otwierania i poprzez lata praktyki nauczenia sie patentów na ich bezinwazyjne awaryjne otwieranie. Dlatego zaufaj ślusarzom z pogotowia zamkowego w warszawie, którzy nie zrobią podczas usługi dodatkowych kosztów w postaci zniszczonych drzwi do mieszkania, czy zarysowanego lakieru w samochodzie. Pogotowie ślusarskie podejmie się  montażu, wymiany zamków w drzwiach po włamaniach, awaryjnego otwarcia samochodu, czy konserwacji i naprawy zamków.

Prowadzimy całodobowy serwis zamków GERDA ( ZX, ZX 1000, RIM 6000 ) w najatrakcyjniejszych cenach w Warszawie.  Nasze pogotowie ślusarskie oferuje posiadaczom zamków DIERRE z kluczem dwupiórowym, ze względu na częste włamania, wymianę i montaż zamka CIPIERRE z wkładką patentową w konkurencyjnych cenach.

Ślusarze zatrudnieni w naszej firmie ze względu na wszechstronne zdolności chętnie podejmą się też awaryjnego otwarcia mieszkania na terenie Woli, Bemowa, Śródmieścia, Mokotowa, Ursynowa, Wilanowa, Ochoty czy Bielan.

Ze względu, że większość zamków wpuszczanych, nawierzchniowych i wkładek mamy  na samochodzie – montaż, wymiana i naprawa zamków GERDA, DIERRE przez naszych warszawskich ślusarzy przeprowadzona jest szybko i sprawnie. Dzwoniąc po numer alarmowy 788-05-06-07 masz pewność , że zawsze ktoś odbierze telefon. Pogotowie zamkowe działa 365 dni w roku, w dzień i w nocy.