Awaryjne otwieranie samochodów

Zajmujemy się awaryjnym otwieraniem samochodów. Są takie chwile w życiu, że w pośpiechu dnia codziennego zdarza nam się zatrzasnąć kluczyki w samochodzie albo złamać klucz w zamku, W naszym Warszawskim  pogotowiu zamkowym usługi ślusarskie realizujemy tylko specjalistycznymi narzędziami, nie używamy młotków i tym podobnych, więc masz pewność, że awaryjne otwarcie samochodu zostanie przeprowadzone szybko i bezinwazyjnie.
W swojej ofercie mamy szeroka gamę wkładek i zamków do drzwi mieszkaniowych, to bez trudu możemy wykonać montaż i wymianę zamków w twoich drzwiach mieszkania, domu czy piwnicy.

PRAKTYKA, PROFESJONALIZM I DOŚWIADCZENIE TO NASZE MOCNE STRONY

Aby szybko i nieinwazyjnie poradzić sobie z awaryjnym otwieraniem samochodów, potrzebna jest wieloletnia praktyka, doświadczenie i znajomość działania , budowy zamków samochodowych. Nasze pogotowie zamkowe w Warszawie organizuje dla swoich techników ciągłe szkolenia z zakresu awaryjnego otwierania zamków wszelkiego rodzaju, dlatego możliwe jest też wykonanie usługi awaryjnego otwierania mieszkań w Warszawie.
Możesz na nas polegać i w 100% nam zaufać, o każdej porze dzwoń na numer alarmowy 788-05-06-07.

OTWORZYMY KAZDE AUTO

Nie ma dla nas problemu z bezinwazyjnym otwarciem aut wszystkich czołowych producentów. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu nasi ślusarze z Pogotowia Zamkowego nie spowodują dodatkowych kosztów jak zbita szyba, czy zepsuty zamek w drzwiach samochodu. Szybko i sprawnie awaryjnie otwieramy Mercedesy, Skody, BMW, Ople, Fordy, Volvo, Audi, i wiele innych. Realizowane przez nas awaryjne otwieranie samochodu zaoszczędzi ci mnóstwo nerwów i czasu.

ZAWSZE MOŻESZ NA NAS LICZYĆ

Niespodziewane sytuacje zdarzają się w najmniej oczekiwanych momentach, dlatego Pogotowie zamkowe w Warszawie jest dostępne 365 dni w roku przez 24 godziny na dobę.